درباره شیندند

_

شرکت تولید، توزیع و صادرات شیرین گستر با مدیریت آقای محمدرضا راستگو در سال ۱۳۸۸ کار خود را در صنعت تولید انواع شیرینی خشک و خانگی با برند شیندند در عرصه مارکتینگ و صادرات و بدون برند (FREE NAME) در صنف قنادی آغاز کرد.این مجموعه تولیدی با کادری مجرب و با تجربه در شهرستان سبزوار مشغول به فعالیت می‌باشد. ویترین محصولات شامل انواع شیرینی های باقلوا، کره‌ای، آلمانی، عسلی، نخودچی، بهشتی، خانگی، فانتزی، کلاسیک، آجیلی، کادویی و … می‌باشد.
با عنایت پروردگار و تلاش دلسوزانه پرسنل محترم شیندند توانستیم در طی چند سال گذشته در زمینه داخلی و بخصوص صادرات در بازارهای خارجی قدم‌های بسزایی برداشته و شیرینی ایرانی را به عنوان سوغات اصلی و همه ایران در بازارهای خارج مطرح نماییم.

همت و همدلی کارکنان تلاشگر این واحد با مدیریت علاقه‌مند و خدمتگزار، موجب شد با وجود حضور صنایع صاحب نام و باسابقه بتواند سهم مناسبی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. در حال حاضر با لطف خدای بزرگ، در سایه کوشش‌های پیگیر همکاران و تشویق و حمایت خریداران گرامی، جایگاه مناسبی را یافته و همواره در صدد است با عرضه فراورده‌هایی با تنوع بیشتر و کیفیت بهتر در جهت جلب رضایت عموم به ویژه مصرف کنندگان ارجمند گام بردارد. این واحد تولیدی موفق به اخذ کلیه پروانه های قانونی مورد نیاز گدیده است و در این واحد تولیدی از خرید مواد اولیه تا لحظه خروج محصول کلیه مسائل بهداشت و سلامت با نظارت آزمایشگاه کنترل کیفی صورت می‌گیرد.

محصولات شیندند

_

شیرینی‌های باقلوا

دیدن همه

شیرینی‌های کلاسیک

دیدن همه

شیرینی‌های فانتزی

دیدن همه

شیرینی‌های با لایه مارمالاد

دیدن همه

شیرینی‌های بهشتی

دیدن همه

شیرینی‌های نخودچی

دیدن همه